kolobrzegnoclegi
Nasze stowarzyszenie

Nasze stowarzyszenie

Jesteśmy stowarzyszeniem miłośników gór, których głównym zadaniem jest szerzenie pasji do gór. Od wielu lat penetrujemy nasze góry w poszukiwaniu szlaków oraz zachwytów. Z tego też powodu warto wspomnieć, iż mamy nie lada doświadczenie w tej materii, którym chcemy się podzielić. Jest to bardzo ważne zagadnienie, gdyż tym samym wiele osób może mieć poważne problemy z samoistnym ustaleniem trasy na wyprawy, dobraniem sprzętu etc.

Od tego jesteśmy właśnie my, aby móc pomóc w takich sytuacjach. Z pewnością odpowiednie podejście do tego tematu będzie niezwykle ważne dla wielu osób, gdyż naszym zdaniem góry nie są prostym tematem, a częstokroć bardzo wymagającym. Z tego też powodu pomożemy w tym, jak pokonać najtrudniejsze ścieżki, jak się przygotować, kiedy iść etc. Całościowe podejście do tego tematu jest ważne, gdyż tylko w ten sposób mamy gwarancję udanej wycieczki. Nasze stowarzyszenie podróżuje po wszystkich górach w Polsce. Z tego też powodu można nas spotkać od Bieszczad, aż po Karkonosze. Także nasze oddziały znajdują się w każdej z tych miejscowości, wobec czego w łatwy sposób można do nas dołączyć. Jeśli masz tylko pasję oraz chęci to jak najbardziej zapraszamy, aby spróbować swoich sił.

Z pewnością odpowiednie podejście do tego tematu będzie niezwykle ważne, gdyż wciąż wiele osób porywa się na góry w nieodpowiednim stroju i obuwiu. Odpowiednie przygotowanie jest z pewnością w tym wypadku najważniejszym aspektem, który może być w tym zakresie niezwykle doceniony. Działamy już od ponad 20 lat i w nasze szeregi weszło już wiele osób, które mogą się pochwalić licznym stażem.

Naszym zdaniem jest to powód do dumy, który możemy prezentować przed licznymi nowymi osobami, które chciałyby wstąpić w nasze szeregi. Oczywiście, jesteśmy na to otwarci, aby przekazywać wiedzę w tym zakresie oraz przyjmować nowe osoby. Nie pobieramy żadnych opłat, organizujemy się między sobą w mniejsze grupki, w zależności od naszych potrzeb.